PRODEJ BYTU 2+KK, E. BENEŠE, SUCHÉ VRBNÉ, ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRODEJ BYTU 2+KK, E. BENEŠE, SUCHÉ VRBNÉ, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabízíme k prodeji zděný byt 2+kk v osobním vlastnictví s výměrou 35 m2 v ulici E. Beneše v Českých Budějovicích. Jedná se o byt umístěný ve dvorním traktu menšího bytového komplexu (13 bytů). By se nachází v 1. patře (2. NP) se samostatným vchodem z pavlače a je členěn na obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a koupelnu s WC. Byt má samostatné měření energií - vytápěn je centrálním plynovým kotlem. Součástí komplexu je společný dvůr, který slouží k posezení a relaxaci. Cena 3.300.000,- Kč.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4875-M

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

2+kk

Město

České Budějovice

Umístění objektu

klidná část obce

Plocha užitná

35 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...