PRODEJ BYTU 1+1, BRLOH POD KLETÍ, OKR. ČESKÝ KRUMLOV

PRODEJ BYTU 1+1, BRLOH POD KLETÍ, OKR. ČESKÝ KRUMLOV

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví v obci Brloh pod Kletí. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě v centra obce. Bytová jednotka je v udržovaném stavu a je napojena na vodovodní řád, elektřinu 220V/380V, kanalizaci. Byty jsou vytápěny kotlem na tuhá paliva, který je umístěn v suterénu domu a ohřev vody je boilerem. Jedná se o panelový bytový dům. Jsou zde nová plastová okna, nové vchodové dveře. Je zde možnost využití zahrady před domem, je zde také možnost parkovaní. V obci Brloh se nachází základní občanská vybavenost (pošta, základní škola, školka, restaurace, COOP, obecní úřad atd.) Hlavní město České Budějovice, je vzdálené 24 km. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB – G.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5038-P

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

1+1

Město

Brloh

Umístění objektu

Klidná část obce

Plocha užitná

49 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Panelová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...