PRODEJ 1/2 ČINŽOVNÍHO DOMU, J. PLACHTY, ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRODEJ 1/2 ČINŽOVNÍHO DOMU, J. PLACHTY, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Prodej této nemovitosti zajišťuje makléřka Kamila Dvořáková, tel.: 775 140 636. Nabízíme k prodeji ½ činžovního domu na rohu ulic Jindřicha Plachty a Pekárenské v Českých Budějovicích. Jedná se o činžovní dům rozdělený prohlášením vlastníka na jednotlivé byty. Předmětem prodeje je celkem 7 bytů a jedna garáž. Jednotlivé byty mají samostatné měření energií – vytápění: plynové vafky, kotle, dále plastová okna. Byty jsou tržně pronajaty.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4880-M

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Činžovní dům

Město

České Budějovice

Umístění objektu

centrum obce

Plocha užitná

436 m2

Plocha terasy

36 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...