PŘENECHÁNÍ PRONÁJMU RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ, KRAJINSKÁ, ČB

PŘENECHÁNÍ PRONÁJMU RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ, KRAJINSKÁ, ČB

Nabízíme přenechání pronájmu zavedeného občerstvení, nyní využívané jako výrobna amerických mini koblížků (Donut) s možností využití sezení před budovou, v historickém centru města Českých Budějovic v ulici Krajinská. Prostory o celkové ploše cca 14 m2, v přízemí zděného domu s výlohou. Prostory jsou vybaveny barovými židlemi, lednicemi, ledovačem, italským kávovarem (SAB), chladím boxem, drtičem ledu, ohřívačem čokolády, robotem na těsto, výrobním strojem na Donuty, ohřívačem jídla a boilerem. Nebytový prostor je po kompletní rekonstrukci, nábytek na míru, rozvody elektřiny, vody. V prvním patře se nachází sociálním zařízením. Jednotka má všechny enrgie podružně měřené. Cena pronájmu je 7.500,- Kč + 3.800,- Kč energie. Podmínkou přenechání pronájmu je odstupné za vybavení. Bližší informace po telefonu. PENB – G.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

4902-P

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Restaurace

Město

České Budějovice

Umístění objektu

centrum obce

Plocha užitná

14 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

K nastěhování od

1.6.2023

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...